Historia naszej firmy

Wszystko rozpoczęło się roku 2012, kiedy rozpoczęliśmy produkcję mobilnych boisk dla dzieci pod nazwą GolBox M. Naszymi kolejnymi autorskimi produktami są oryginalnie zaprojektowane, wielofunkcyjne, stacjonarne boiska sportowo-rekreacyjne GolBox S, mini pola golfowe Adventure Golf oraz paraboliczne ścianki tenisowe.

Kolejne lata to kontynuacja realizacji naszej misji poprzez opracowanie nowych, autorskich projektów z zakresu małej infrastruktury sportowej.

Mamy również doświadczenie w organizowaniu imprez sportowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ze szczególnym uwzględnieniem eventów piłkarskich i golfowych.

Pasja

Nasza praca to również nasza pasja. Aktywnie uczestniczymy w różnych wydarzeniach sportowych by zbierać doświadczenie w rozwijaniu naszej firmy.

Profesjonalizjm

To co nas cechuje to właśnie profesjonalizm. Gwarantujemy, że każde zlecenie będzie wykonane przez nas z dbałością o najmniejsze szczegóły.

Doświadczenie

Od momentu utworzenia naszej firmy w roku 2012, zebraliśmy już niemałe doświadczenie w projektowaniu i produkcji obiektów sportowych.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie produktów infrastruktury sportowej, w postaci nietypowych i oryginalnych rozwiązań, umożliwiających podjęcie aktywności sportowej w dowolnym miejscu i czasie.

W ramy naszej misji wpisuje się również, animowanie aktywności sportowych, ze szczególnym uwzględnieniem aktywności ruchowych na boiskach GolBox M i mobilnych polach golfowych. W tym celu powołaliśmy 'Akademię Małych Piłkarzy GOLBOX’ oraz 'Mobilną Akademię Golfa GOLBOX’. Opracowaliśmy również autorski program ‘GOLBOX – mój pierwszy gol’, który jest zbiorem scenariuszy oryginalnych zajęć ogólnorozwojowych z elementami ćwiczeń piłkarskich, prowadzonych na boiskach GolBox, przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-9 lat.

Co o nas mówią

Na terenie ogrodu Przedszkola nr 3 ,,Jarzębinka” w Śremie powstało ,,Boisko Marzeń”. Dziękujemy Państwu za każdy oddany głos...
Proponują street workout park, streetball i golbox „Na Skarpie”. To jeden z projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego...
Nie tylko zmodernizują, ale i uatrakcyjnią. W nowym roku szkolnym uczniowie Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 4 będą rozwijać...
"GolBox – Akademia Małego Piłkarza" to projekt, który pomoże wychować następców Kuby Błaszczykowskiego, Roberta...
Mobilne boiska GolBox M, to system band i profili aluminiowych, tworzących prostą konstrukcję, gwarantującą szybki i bezpieczny...
Biała Podlaska: Sportowo na Skarpie.
Golbox to sensacja!
Scroll to Top
Scroll to Top