Strona główna / Realizacje / Boiska mobilne / Dzień dziecka na boisku GolBox

Dzień dziecka na boisku GolBox

W niedzielę 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka, Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy wraz z głównym organizatorem Miejskim Centrum Kultury oraz Pionierem Tychy, zorganizowała na Placu Baczyńskiego dzień na sportowo, czyli Mini Euro.

Na boisku mobilnym ‘GolBox’ rozgrywane były przez cały dzień mecze towarzyskie drużyn narodowych występujących na Euro 2012. Dzieci w zespołach dwu i trzyosobowych rywalizowały na pięknym boisku w niecodziennej scenerii placu Baczyńskiego.

Był konkurs strzałów do celu, mecze, malowanie twarzy, balony, słodycze i upominki. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły. Na boisku występowały również dzieci 2 i 3 letnie dla których był to pierwszy kontakt z boiskiem piłkarskim. W zabawach uczestniczyło łącznie ponad 400 dzieci w wieku od 1 do 12 lat. Idea 'Mini Euro’ jako dnia na sportowo znakomicie wpisała się w filozfię i cele programu „GolBox-mój pierwszy gol”.

Organizatorzy złożyli podziękowania Pionierowi Tychy za ufundowanie upominków oraz wszystkim rodzicom i trenerom pomagającym przy rozłożeniu i złożeniu właśnie nabytego przez APN GKS Tychy, nowego boiska ‘GolBox’.

Gratulujemy Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy – Partnerowi Organizacyjnemu programu „GolBox- mój pierwszy gol”- sprawnie i profesjonalnie przeprowadzonego 'Mini Euro’- dnia na sportowo, czyli całodziennej zabawy piłkarskiej dla dzieci na mobilnym boisku ‘GolBox’.

Scroll to Top
Scroll to Top